Joanna Ceplin

Joanna Ceplin

Specjalizuje się w kampaniach e-marketingowych i z sukcesami doradza innym jak efektywnie wykorzystywać siłę mediów społecznościowych do budowania relacji i komunikacji online, czyli rozwoju ich biznesów i marek. Pomaga tworzyć i wprowadzać na rynek produkty online i sprzedawać z sukcesem.
Autorka książki „Uwierz w swoją markę online” oraz kursów online. Założycielka Akademii Smart Brand, kompleksowego programu edukacyjnego dla małych przedsiębiorców. Oprócz szkoleń online prowadzi w całej Polsce szkolenia stacjonarne “MarkaOnline.pl”, w których do tej pory uczestniczyło ponad 3000 osób.
Partner w agencji CommunicoArts oraz właścicielka Lemon Social Media. Laureatka konkursu Sukces Roku w kategorii „Innowacyjne działania w komunikacji” za nowatorskie podejście do promowania wydarzeń na żywo w mediach społecznościowych. Autorka artykułów w “Forbes.pl”, “My Company Polska” i w wielu innych, na temat wpływu mediów społecznościowych na rozwój biznesu i marki.
Swoich odbiorców przekonuje, że media społecznościowe to nie tylko złodzieje czasu. Dla przedsiębiorczych osób jest to najefektywniejsze narzędzie do rozwoju biznesu – o ile robią to dobrze.
www.joannaceplin.pl