Artur Pielak

Artur Pielak

Prezes Zarządu / Dyrektor Generalny Velvet CARE Sp. z o.o.

Stanowisko prezesa zarządu Velvet CARE objąłem w roku 2013 kiedy firma powstała pod nową nazwą. Ale tak naprawdę z kluczewską papiernią związałem się pod koniec lat 90-tych za czasów International Paper Klucze oraz ponownie kiedy po 11 latach wróciłem w 2012 za czasów Kimberly Clark. W sumie moje doświadczenie w biznesie to już 25 lat.

Od samego początku moim celem był strategiczny rozwój i dobro firmy a dla pracowników stworzenie trwałych miejsc pracy, z których są dumni i do pracy przychodzą z przyjemnością i satysfakcją. Dlatego z dumą patrzę na nasze niezwykłe osiągnięcia, gdzie każdy z pracowników miał swój własny wkład w to, jak firma rozwinęła się przez wszystkie poprzednie lata! Wiem, że czasami jest to przedmiotem żartów a czuję, że mam to wyjątkowe szczęście robić to, co naprawdę lubię, dlatego śmiało mogę powiedzieć, że ta praca jest też moim ważnym hobby.

W biznesie i życiu kieruję się dwiema zasadami:
„zawsze może być lepiej”,
„każdy problem to szansa, tylko trzeba ją znaleźć”.

Poza pracą cenię sobie czas spędzony z rodziną oraz aktywności sportowe takie jak narciarstwo czy tenis. Bardzo lubię podróżować i poznawać świat, do tej pory odwiedziłem 50 krajów i ciągle mam dalsze plany.