Dorota Wieczorek

Certyfikowany Interim Manager w funkcji Dyrektora Operacyjnego IZODOM 2000 Polska

Interim Manager od 10 lat, Certyfikowany IM od roku, doradca Growing Pains Strategy, Członek Rady Dyrektorów Stowarzyszenia Interim Managers.

Pracowała na wysokich stanowiskach menedżerskich w mBanku, BNP Parribas, Sygnity, Sygma Banku, przedsiębiorstwach mśp. Pełniła funkcje CEO, COO, HR Managera, Project Managera dla strategicznych projektów.

Od 10 lat mentor dla startupów i przedsiębiorstw w programach Early Warning Europe, Youth Bussines Poland, ReaktorX.

Potrafi dostosować i uprościć rozwiązania oraz procesy, koncentrując się na rentowności, efektywności i usprawnieniu działania, przede wszystkim na marży i wyniku firmy.

Ekspert w zakresie zarządzania operacyjnego, efektywności organizacyjnej, controllingu, HR – Performance management, OKR, MBO, VBM, systemach premiowych i motywacyjnych, skalowalności, modelach biznesowych, sukcesji w firmach rodzinnych, budowie kultury organizacyjnej poprzez definiowanie wartości, zarządzanie kulturą organizacyjną, budowę employer branding.

Nastawiona na skuteczność i przedsiębiorcze podejście do biznesu, m.in. stosuje metodykę Growing Pains, która pozwala na identyfikację i usuwanie barier wzrostu firm i ich skalowalność.

Prywatnie pasjonatka tańca towarzyskiego i nauki programowania dla dzieci.