Elżbieta Mądra

Elżbieta Mądra

Certyfikowany Interim Manager, członek Zarządu Stowarzyszenia Interim Managers. Ukończyła Wydział Biologii na Uniwersytecie Lubelskim im. Marii Curie-Skłodowskiej, Studium Zarządzania w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, Studia Podyplomowe z Psychologii Zachowań Rynkowych na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2005 roku jest licencjonowanym trenerem Leadership Management International.

Przez ponad 15 lat pracowała dla renomowanych producentów sprzętu medycznego (Bayer, Roche) zajmując różne stanowiska w sprzedaży i marketingu. Wprowadziła na rynek renomowaną firmę medyczną Radiometer, budując od podstaw struktury, zespół, strategię sprzedaży jako Dyrektor Zarządzający.

Funkcjonuje na rynku w obszarach zarządzania, strategii i prowadzenia zespołów w firmach MŚP, od ponad 10 lat pracuje w systemie projektowym jako Interim Manager.

W ramach działań Stowarzyszenia jest współautorem Metodyki Interim Managera oraz współautorem broszury Shadow Manager- jak podnieść skuteczność projektów biznesowych?.

Prowadzi szkolenia z zakresu sprzedaży usług Interim Managera w procesach certyfikacyjnych Interim Managerów.

Mając ciekawe zadania zawodowe Elżbieta z dużymi sukcesami pracuje teraz na rzecz swoich klientów, również dzieli się wiedzą ze studentami studiów podyplomowych.