Marek Dragosz

Marek Dragosz

Trener piłki nożnej. Specjalista treningu bramkarskiego. Posiadacz certyfikatów federacji piłki nożnej Holandii, Anglii i Irlandii. Ukończył program KNVB World Coaches. Uczestnik UEFA Study Group Scheme w Gandawie.

Prelegent wielu szkoleń i kursów w Polsce i zagranicą. Swoją wiedzą dzielił się między innymi w Niemczech, Belgii, Irlandii, Słowacji, Indonezji, Malezji, Tajlandii, Singapurze, Kenii, Nigerii, Kamerunie, Burkina Faso, Ugandzie, Rwandzie, Tanzanii, Mali, Gambii, Sierra Leone, RPA, Botswanie, Gwinei, Pakistanie oraz na Dominikanie.

Odbył staże szkoleniowe w najlepszych klubach europejskich – między innymi w FC Porto, Panathinaikos Ateny, Red Bull Salzburg, Benfica Lizbona, Deportivo La Coruna, Ajax Amsterdam czy Bayer Leverkusen.

Trener reprezentacji Polski AMP Futbol (osób po amputacjach) z którą zdobył brązowy medal w mistrzostwach Europy w Turcji w 2017 roku oraz 4 miejsce w mistrzostwach świata w Meksyku w 2014 roku. Założyciel „Keepers Foundation” pomagającej dzieciom oraz młodym zawodnikom i trenerom na całym świecie. Organizator imprez charytatywnych i akcji wolontaryjnych.